Kuruluşumuz

Tokur Elektronik ve Güvenlik  Sistemleri 2016 yılında İstanbul’da  kurulmuştur. Faaliyetlerine E-Ticaret Platformuyla kendi websitesi ve aracı web siteleri üzerinden kargo imkanı ile  ve mağazadan satış şeklinde halen devam etmektedir.

Elektronik Güvenlik sektöründe Hırsız Alarm, CCTV, Güvenlik Kamera paketleri alanlarında satış ve montaj hizmetleri ile tüm Türkiye genelinde ürün ve hizmetlerini her noktaya ulaştırabilen, sektöründe çalışma prensipleri ile pazara yön veren lider, yenilikçi bir firmadır. Güvenlik Kameraları yanında Araç İçi Kameraları ve Araç İçi Aksesuarlar, Aksiyon Kameraları, Endoskop (Tesisat) Kameraları, İletişim Ürünleri ve Bilgisayar Aksesuarları ve Diğer zengin elektronik ürün çeşitleri ile faaliyetlerini genişletmek için sürekli çalışamaya devem etmektedir.

Sektörde ileri hizmet anlayışı ve çalışma prensipleriyle büyüyen Tokur Elektronik ve Güvenlik Sistemleri, pazar payını günden güne arttırmakla kalmamış teknolojik değişimleri her zaman yakından takip ederek yeni ihtiyaçlara, en yeni çözümleri sunan şirket oluşuyla da öncülüğünü her zaman korumuştur.

Müşteri memnuniyetini ilk planda tutması ve sürekli değişim, gelişimi kendine ilke edinmesiyle  dürüst ticaret, kaliteli hizmet ve bilginin paylaşılmasını ilke edinen Tokur Elektronik ve Güvenlik Sistemleri, sektördeki tüm işletmelerin birlikte büyümesi ve rekabetin ürün/hizmetlerde olması gerektiğini savunan, bir tarzı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Bireysel ve kurumsal güvenlik ihtiyaçlarının güvenilir, uygulanabilir, ileri teknoloji çözümler ile karşılanması ve hizmetlerin tüm bireylere, ihtiyaçlarına uygun optimum maliyet ve kalitede ulaştırılması; güvenlik sektörünün gelişerek, rekabetin yeni teknolojiler ve satış sonrası hizmetler bazında yaratılmasına öncülük etmek için günümüz koşullarının kaçınılmaz sonucu olan ve ivme kazanarak büyüyen güvenlik sorunlarının etkili ve risksiz çözümlerle buluşturulmasıdır.

Misyonumuz

Alanında uzman, kendini kanıtlamış profesyonel markalarla çalışmaya devam etmek.
Kalite çıtasından ürün/çözüm güvenilirliğinden ödün vermemek, sektörde genel geçer iş anlayışını teknoloji odaklı, çağdaş ve dünya standartlarında bir yapıya dönüştürmek.
Sürdürülebilir hizmet ve düşük maliyeti aynı potada eritirken fiyat avantajı oluşturmak.
Bunu yaparken kalite çıtasını aşağı çekmemek, güvenilir hizmet ve ürünleri ulaşılabilir kılmak. ürün ve hizmetlerimizi sunarken, sosyal bir sorumluluk bilinciyle hareket etmektir.